Information

Populate the side area with widgets, images, and more. Easily add social icons linking to your social media pages and make sure that they are always just one click away.

Zakład pogrzebowy Kobyla Góra

Kobyla Góra jest miejscowością położoną w województwie wielkopolskim, o charakterze rekreacyjno-wypoczynkowym. Aż do drugiej połowy XIX wieku w Kobylej Górze zamieszkiwała znacząca liczebnie społeczność żydowska. Świadectwem obecności tej społeczności w tej miejscowości jest mocno zniszczony, ale wciąż istniejący cmentarz żydowski, na którym zachowało się kilkadziesiąt zabytkowych nagrobków. Obecnie w Kobylej Górze zamieszkuje około 2000 mieszkańców, którzy zajmują się głównie obsługą ruchu turystycznego oraz agroturystyką.

Zakład Pogrzebowy Pawlak służy wszechstronną pomocą w organizacji uroczystości żałobnych także na prośbę osób zamieszkujących Kobylą Górę oraz okolice. Mieszkańcy tej miejscowości, z racji stosunkowo dogodnej lokalizacji, korzystają najczęściej z usług biura firmy Pawlak w Ostrzeszowie – Olszynie 82 lub – jeśli jest to niemożliwe z różnych powodów – proszą o kontakt pracowników firmy świadczących usługę biura mobilnego. Ceremonie żałobne mieszkańców Kobylej Góry, organizowane przez Zakład Pogrzebowy Pawlak, odbywają się najczęściej na cmentarzu parafii p.w. Świętej Jadwigi Śląskiej w Kobylej Górze przy ul. 21 Stycznia 8.

Firma Pawlak świadczy dla mieszkańców Kobylej Góry pełen wachlarz usług pogrzebowych, w tym transport zmarłych, kremację oraz oprawę muzyczną. Mają oni też możliwość przeżyć ceremonię ostatniego pożegnania z osobą zmarłą w kaplicy w Ostrzeszowie, którą dysponuje ten zakład pogrzebowy.

Osoby z Kobylej Góry i okolic, zainteresowane skorzystaniem z oferty Zakładu Pogrzebowego Pawlak, zachęcamy do kontaktu z firmą pod numerem telefonu 691 777 682.

usługi pogrzebowe Kobyla Góra

Usługi pogrzebowe Kobyla Góra

Zakład Pogrzebowy Pawlak świadczy w Kobylej Górze i okolicach m.in. następujące usługi pogrzebowe:

  • całodobowa eksportacja zmarłych
  • pogrzeby tradycyjne oraz z uprzednią kremacją
  • własna kaplica
  • uroczystości żałobne o charakterze świeckim oraz wyznaniowym
  • muzyka na pogrzebie
  • trumny – produkcja własna we własnej stolarni
  • urny oraz inne akcesoria pogrzebowe
  • wsparcie w formalnościach urzędowych
  • transport zmarłych – przewozy na terenie Polski oraz za granicą