Information

Populate the side area with widgets, images, and more. Easily add social icons linking to your social media pages and make sure that they are always just one click away.

Opinie

Zależy nam na świadczeniu wysokiej jakości usług, dlatego zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat pracy Zakładu usług pogrzebowych Pawlak. Bardzo dziękujemy za każde miłe słowo.

Dodaj opinię i oceń nas na:

Lub naszej stronie:

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
6 wpisów.
Ewa Sz. napisał/a 17 sierpnia, 2022
Chciałam złożyć wyrazy szacunku i podziękowania za całokształt pracy jaką Wasza Firma świadczy dla naszej lokalnej społeczności.Zawsze można spotkać się z Waszej strony ze zrozumieniem,serdecznością,taktem,empatią,wysoką kulturą osobistą zarówno Właścicieli Firmy jak i Pracowników.Jednak to co skłoniło mnie do napisania tych słów to fakt,że w kilku sytuacjach życiowych dotyczących mnie,mojej rodziny i znajomych okazali Państwo serce i chęć niesienia pomocy drugiemu człowiekowi nie licząc na korzyści materialne.Bardzo Wam dziękuję.Niech Wam Pan Bóg Błogosławi.
Paweł z rodziną napisał/a 6 maja, 2022
Bardzo dziękujemy Zakładowi Pawlak za okazane wsparcie przy organizacji pogrzebu mojej mamy. Wyrazy uznania dla wszystkich pracowników zakładu.
Wojciech K. napisał/a 8 kwietnia, 2022
Bardzo dobra firma, w biurze duża kultura i zrozumienie. Polecam
Dominik J. napisał/a 23 marca, 2022
Dziękuję pracownikom zakładu Pawlak za pomoc w organizacji pogrzebu mojej ukochanej żony. Wasze wsparcie było ogromne. Wysłuchaliście mnie i okazaliście wiele zrozumienia. Dziękuję za zorganizowanie tak godnego pożegnania.
Katarzyna z córkami napisał/a 15 marca, 2022
Chciałabym w tym miejscu bardzo podziękować zakładowi pogrzebowemu Pawlak za pomoc w organizacji pogrzebu mojego męża. Sama bym sobie nie poradziła ze wszystkimi formalnościami, a dzięki wam mogłam skupić się na wspieraniu moich córek, które bardzo mocno przeżywały utratę ukochanego ojca. Dziękuję za wasze wsparcie, zrozumienie i piękny pogrzeb.
Barbara Michalska napisał/a 15 lutego, 2022
Zakład pogrzebowy Pawlak to w moim odczuciu najlepsza firma pogrzebowa w Ostrzeszowie. Duży doświadczenie, zaangażowanie i profesjonalizm pracowników w organizację uroczystości pogrzebowej sprawiło, że sam pogrzeb odbył się w sposób wyjątkowo godny. Polecam każdej osobie, której zależy na organizacji pięknego pożegnania.