Information

Populate the side area with widgets, images, and more. Easily add social icons linking to your social media pages and make sure that they are always just one click away.

Oprawa ceremonii pogrzebowej

oprawa ceremonii pogrzebowej

Pięknie przygotowana ostatnia ziemska droga to jeden z najpiękniejszych sposobów, aby podziękować za życie osoby drogiej i kochanej. Dlatego w naszym Zakładzie Usług Pogrzebowych „Pawlak” w Ostrzeszowie dbamy o każdy szczegół uroczystości żałobnych, które Klienci powierzają naszej trosce.
We współpracy z profesjonalnymi florystami przygotowujemy dla Państwa najpiękniejsze formy kwiatowe – wieńce, wiązanki, bukiety, stroiki – które nie tylko stanowią ozdobę grobu, ale także są wyrazem wdzięczności względem Zmarłego i pamięci o nim, podobnie jak znicze.

Dla osób, które chcą mieć pamiątkę z tych smutnych uroczystości możemy zorganizować usługi fotograficzne. Nasi fotografowie są dyskretni i z całą pewnością wywiążą się odpowiedzialnie z tego niełatwego zadania.

Kondukty podczas ceremonii pogrzebowej wykonywane są eleganckimi samochodami marki Mercedes. Jest to najnowocześniejsza flota samochodów pogrzebowych w okolicy.

Zdajemy sobie również sprawę, że nie wszyscy uczestnicy pogrzebu dysponują środkami transportu, dlatego jesteśmy w stanie zorganizować samochody, które przewiozą żałobników między miejscami, w których odbywają się uroczystości – czyli najczęściej między domem, kościołem, kaplicą przedpogrzebową oraz cmentarzem, a także miejscem, w którym odbywa się przyjęcie po pogrzebie (stypa).